На Сумщині побралася закохана пара військових (фото)

У Глухові побралась закохана пара військових 16 ОМПБ.

У неділю, 26 листопада, поклялись у вірності й любові одне одному глухівчанка Альона Бабич та полтавець Андрій Третяк. Радісна подія відбулася в залі Національного заповідника «Глухів» – саме там молодятам вручили свідоцтва про шлюб. Познайомилися вони у грудні 2016 року. Як згадує дівчина, майже одразу, як прийшла на службу до лав ЗСУ у 16 ОМПБ, вподобала Андрія. Почуття симпатії було взаємним. Ужеза два місяці після знайомства вони почали зустрічатися. Своїх відносин від побратимів ніколи не приховували. Потім у складі 16 ОМПБ разом відправилися на навчальні полігони, пише nedelya.info.

Пропозицію своїй коханій Андрій зробив у червні, коли пара була в Глухові у відпустці. На міській стометрівці Андрій поставив головне питання: «Альоно, чи будеш моєю дружиною?» Звідки не візьмись, із таксі заграла повільна музика, квіти, сльози щастя, здивовані такій несподіваній романтиці посеред буднього дня перехожі… Звичайно, дівчина відповіла «Так!». Після цього вони відправились у зону АТО оберігати спокій українців біля Кримського Луганської області…

Нещодавно санінструктор медпункту, молодший сержант Альона Бабич на деякий час повернулася на пункт постійної дислокації у Глухів, а її наречений старший солдат Андрій Третяк залишився в АТО. Щоб зіграти весілля, Андрію надали 15-денну відпустку. Незабаром він знову відправиться до свого бату на «нуль».

– Сімейний затишок плануємо будувати у Глухові. До кінця мого контракту залишилося 2 роки, а контракт Андрія закінчиться вже у лютому. Так що служба у Збройних силах для нас триває, – розповіла Альона Третяк.

Поділитися в соціальних мережах