На Сумщині почали будувати конопляний завод

У Глухові розпочато будівництво конопляного заводу. Потужності під майбутнє підприємство готують на базі колишнього комбінату харчових продуктів.

Реконструкція приміщень йде практично з нуля. Новий завод готують під масове виробництво олії з льону та конопель. Про це йдеться у повідомленні міської ради Глухова. “Цілющі властивості цих рослин усе більше завойовують популярність серед населення не лише європейських країн, а й усього світу. Тому, з упевненістю можна стверджувати, що зовсім скоро попит на ці екологічно чисті продукти буде зростати, як у фармацевтичній галузі, так і у харчовій промисловості в межах всесвітнього масштабу”, – говорить речник міського голови Глухова Оксана Друп.

Також у міській раді зазначають, що початок виробництва конопляної та лляної олій у Глухові потребуватиме залучення робочої сили. Тому запрошують охочих для працевлаштування.

Нагадаємо, мер Глухова мішель Терещенко анонсував відкриття в місті центру терапії марихуаною. Там, за словами, міського голови, мали б лікувати у тому числі й онкохворих.

Поділитися в соціальних мережах