НА СУМЩИНІ ПОГРАБУВАЛИ ДОМІВКИ ПІДПРИЄМЦІВ

Учора, 31 січня, прокуратурою Сумської області організаторові злочинної групи вручено повідомлення про підозру у вчиненні розбійних нападів. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 187 КК України, тобто розбій, поєднаний з проникненням у житло, вчинений організованою групою, особами, які раніше вчинили розбій.

Досудовим розслідуванням установлено, що 32-річний уродженець с. Чернеччина Краснопільського району, який уже неодноразово притягувався за скоєння корисливих злочинів проти власності, на початку жовтня 2016 року вирішив використати здобутий злочинний досвід, залучивши до цього ще трьох своїх знайомих із м. Сум та с. Глибного Краснопільського району.

Організатор розробив та довів співучасникам план систематичної злочинної діяльності, що полягав у пошуку осіб, які можуть володіти значними сумами коштів та зберігають їх за місцем мешкання.

Реалізуючи свої злочинні наміри, чоловіки у вечірній час проникали в помешкання приватних підприємців, застосовуючи до господарів насилля, викрадали цінні речі. На даний час здобуто достатньо доказів щодо причетності вказаних осіб до нападу на родину в с. Чернеччина Краснопільського району та жителя м. Сум.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Анатолій Мірошниченко, організатору та його спільникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, також перевіряється їх причетність до інших аналогічних злочинів.

Поділитися в соціальних мережах