НА СУМЩИНІ ПОВІСИВСЯ ХВОРИЙ

За даними поліції, станом на 8 січня на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 5 осіб (у минулому році на цю ж дату – 6).

Так, 5 січня в Буринському районі наклав на себе руки через повішення місцевий житель. Залишена передсмертна записка. При зовнішньому огляді трупа слідів насильницької смерті не виявлено.

6 січня в Сумському районі повісився 70-річний чоловік. Його знайшла дружина. За її словами, він хворів. У той же день в Ямполі повісився 56-річний чоловік, який зловживав алкоголем. Його за місцем проживання виявила колишня дружина.

За всіма фактами проводиться перевірка, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області.

Крім того, 8 січня з Буринської районної лікарні в одну зі спецустанов Сумської області направлено чоловіка, який надійшов з різаною раною передпліччя. Імовірно, рану він завдав собі сам при спробі суїциду. У той же день у Сумському районі чоловік намагався покінчити життя самогубством.

Джерело: rama.com.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах