На Сумщині проводять експерименти із соснами

Свеський лісгосп Сумського ОУЛМГ тісно співпрацює із сусідньою Чернігівщиною. Представники Новгород-Сіверської лісової науково-дослідної станції – часті гості на підприємстві. Разом із свеськими лісівниками науковці проводять спільні дослідження. Нещодавно у розсаднику Свеського лісгоспу закладені чергові пробні площі.

«Ми заклали пробні площі сосни звичайної. Зміст досліду – в обробці посівного насіння різними препаратами, у різній консистенції та з різними домішками. Маємо на меті впродовж вегетаційного періоду провести аналіз росту сіянців: із початку сходів і до їх викопування», – говорить директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Робота проводилася під пильним керівництвом директор ДП «Новгород-Сіверська лісова науково-дослідна станція» Анатолія Жекуна. Він особисто вимірював температуру та вологість ґрунту. «Результати проведених вимірювань вологості та температури грунту були втішними, але, зважаючи на дуже теплу і вітряну погоду, ці показники можуть погіршитися вже за кілька днів», – говорить директор лісгоспу.

Насіння висівалося почергово, на двох розділених захисною смугою майданчиках. Усього на дослідній ділянці було закладено 24 проби.

Поділитися в соціальних мережах