На Сумщині припинили незаконну діяльність двох АЗС

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області виявили та припинили незаконну діяльність із торгівлі скрапленим газом на двох автогазозаправних станціях.

Оперативники  Головного управління ДФС у Сумській області отримали інформацію про підприємство, яке зареєстроване в іншому регіоні, проте здійснює діяльність із заправки автотранспорту пальним на території Сумської області. Підприємство діяло без необхідних документів дозвільного характеру для експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, що створювало загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

У результаті проведених заходів фахівці фіскальної служби виявили автогазозаправне обладнання, за допомогою якого на двох автогазозаправних станціях відбувалася реалізація скрапленого газу пропан-бутану без необхідних дозвільних документів. Потім вилучили   14,8 тис. літрів скрапленого газу пропан-бутану та автогазозаправне обладнання (металеві ємності, колонки для відпуску скрапленого газу) загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн гривень.

У відношенні осіб, що здійснювали реалізацію скрапленого газу без необхідних дозвільних документів, складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поділитися в соціальних мережах