На Сумщині роздержавили районне ЗМІ

На сесії Кролевецької районної ради, яка відбулася 17 серпня, було прийнято рішення “Про затвердження передавального акта”, яке фактично стало останнім на шляху роздержавлення районного друкованого засобу масової інформації.

Згідно з рішенням, було затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів редакції Кролевецької районної газети “Кролевецький вісник”. Згідно з актом, редакції передається усе майно, що є на балансі підприємства, окрім об’єктів нерухомості та земельної ділянки.

Як наголосив в. о. головного редактора районки Роман Стороженко, “Кролевецький вісник” є останнім в області серед друкованих засобів масової інформації, які реформувалися на першому етапі. “У нас не має вибору, адже законодавець висунув вимогу: або до 1 січня 2019 року ми реформуємося, або ми вимушені будемо видання закрити і ліквідувати юридичну особу. Редакція районної газети буде перереформована у товариство з обмеженою відповідальністю, з відповідними повноваженнями і відповідальністю. Тематичне спрямування, як суспільно-політична газета і сама назва “Кролевецький вісник” буде збережена. На мій погляд, нічого особливо не зміниться, окрім організаційно-правової форми діяльності нашого підприємства”, – сказав очільник видання.

Нагадаємо, ще у березні 2016 році було прийнято рішення районної ради “Про реформування друкованого засобу масової інформації  і редакції Кролевецької районної газети “Кролевецький вісник”. Акт, який був прийнятий на сесії 17 серпня, разом зі Статутом нового підприємства, буде передано до державного реєстратора і “Кролевецький вісник” стане приватним суб’єктом господарювання. З цього часу газета буде роздержавленою. Її засновниками стане колектив редакції. Проте, згідно з вимогами законодавства, вона збереже назву, мову видання та спрямованість.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах