На Сумщині розмістився військовий підрозділ із зони АТО

Відповідно до рішення вищого штабу Збройних Сил України підрозділ 27 Сумської реактивної артилерійської бригади прибув із зони проведення АТО до міста Лебедин для проведення відновлення боєздатності. Командування військової частини звернулося до голови Лебединської районної ради, міського голови Лебедина щодо розміщення підрозділу частини.

Керівництво місцевого самоврядування пішло на зустріч військовослужбовцям. Було запропоновано декілька місць розташування підрозділу. Але, на жаль, приміщення, територія для розміщення техніки та особового складу в м. Лебедин не задовольняють на даний час елементарних побутових умов. Тому було прийнято рішення щодо переміщення підрозділу в запасний район, який повністю задовольняє належне розміщення особового складу та бойової техніки.

Жителі Лебедина, мешканці мікрорайону «Черемушки» з повагою віднеслися до прибуття військовослужбовців 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, при цьому намагалися вмовити командування підрозділу не передислоковуватись в інші місця та навіть звернулися з листом до Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу з цього приводу.

Командування військової частини дякує за повагу, надання допомоги та підримку військовослужбовців 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, керівництву Лебединського місцевого самоврядування та жителям міста! Запевняє про те, що після здійснення належної підготовки району розміщення підрозділу можливий варіант повернення до Лебедина.

Джерело: everyday.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах