На Сумщині шукають дітей-екстрасенсів

Оргкомітет дев’ятої Всеукраїнської премії «Диво-дитина» запрошує талановитих маленьких жителів Сумщини до участі у конкурсі.

Премію створено з метою нагородження найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту й творчості.

Для здобуття Премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4 до 13 років включно, котрі мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, які зробили героїчний вчинок, мають феноменальну інтуїцію, пам’ять, а також наділені іншими талантами.

«Диво-дитину» визначають у 5 номінаціях:

1) Найрозумніша дитина – діти з незвичайними розумовими здібностями і талантами, котрі мають досягнення або відкриття у науковій сфері, високоерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів.

2) Найспортивніша дитина – діти, котрі мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3) Найбільш творча дитина – діти-переможці творчих конкурсів та фестивалів з різних видів мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія тощо).

4) Найдивовижніша дитина – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури, діти, котрі мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), у тому числі феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, діти, котрі мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці тощо.

5) Найгероїчніша дитина – діти, котрі зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини чи власне життя та інші приклади).

Документи на участь у конкурсі приймаються з 15 жовтня 2016 року до 20 березня 2017 року. Більш детально з етапами конкурсу та умовами участі можна ознайомитися на сайті: http://www.divo-dutuna.com/pro-premiiu

Поділитися в соціальних мережах