На Сумщині сіно загорілося прямо на причепі трактора, яким його везли

23 липня о 18:31 до «Служби порятунку 101» надійшло повідомлення про загоряння копиці сіна біля приватного домоволодіння у с. Черневе Глухівського району. Про пожежу повідомив власник. На місце події було направлено професійний пожежний пост смт. Шалигіне.

Пожежу було локалізовано о 19:20, та ліквідовано о 19:55. Всього до гасіння залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Внаслідок пожежі було знищено 2,5 т сіна. Припустима причина пожежі – необережне поводження з вогнем сина господаря.

Крім того, 22 липня, пожежа також не оминула с. Червлене Лебединського району. Загоряння сіна сталося у причепі трактора під час його транспортування.  Локалізувати загоряння вогнеборцям 18-Державної пожежно-рятувальної частини вдалося о 15:03, а ліквідувати о 15:25.

Всього залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної технікиДержавної служби України з надзвичайних ситуацій, також 2  працівники й 1 автомобіль добровільної пожежної команди с. Червлене.

Поділитися в соціальних мережах