На Сумщині стало на 90 чорнобильців більше

У цьому році вже 90 чорнобильців отримали посвідчення, які дають право на отримання пільг та компенсацій. Про це повідомили на засіданні комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«Зараз на Сумщині понад 13 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, потребують соціальної підтримки. На 2018 рік для забезпечення чорнобильців соціальними гарантіями з державного бюджету передбачено понад 24 млн гривень, з обласного – 3 млн гривень», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Михайло Дубровський.

«У цьому році за результатами засідання комісії вже 90 чорнобильців отримали посвідчення, які дають право на отримання пільг та компенсацій», – повідомила заступник директора департаменту Людмила Мусіяка.

На цей раз на розгляд подали свої документи 31 заявник, з них: 16 – на видачу посвідчень уперше, 5 – на видачу посвідчень категорії 1А і вкладишів до них, 10 – на видачу дублікатів посвідчень.

За результатами засідання 28 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, будуть видані посвідчення встановленого зразка. 3 особисті справи направлені на доопрацювання для додавання додаткових документів, що підтверджують участь у ліквідації наслідків зазначеної катастрофи.

Поділитися в соціальних мережах