На Сумщині стріляли снайпери

Незважаючи на складні погодні умови, на полігоні, що на околиці села Радьківка Сумського району, відбувся перший відкритий обласний турнір зі снайпінгу.

«Це перший спільний захід між силовими, військовими підрозділами, які є на теренах області, громадськими формуваннями та організаціями, які вважають себе причетними до само- або територіальної оборони. Це перший захід, який дає можливість познайомитися, провести перше злагодження і підготувати краще підґрунтя для нових змагань», – повідомив керівник громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону  «С.П.А.С.» Віктор Пирогов.

30 учасників із Конотопа, Шостки, Охтирки та Сум змагалися у стрільбі на 100 м в обмеженому часі та комплексній стрільбі на 100, 200, 300 м. Найскладнішим був третій модуль змагань – дуельна стрільба. Учасники по двоє виходили на вихідний рубіж (зброя розряджена, на запобіжнику), після команди судді «Старт», подолавши відстань 25 метрів, заряджали гвинтівку по одному патрону та проводили постріл у гонг (тарілку) діаметром 400 мм напроти свого сектору ведення вогню на відстані до 200 метрів. Стрільба велася до влучання першим із пари учасників.

У командному заліку кращими стали представники Управління СБУ в Сумській області, друге місце посіли сумські прикордонники, а замкнули трійку лідерів «цивільні» стрілки, які представляли територіальну оборону м. Конотопа.

Примітно, що майже половина учасників турніру є цивільними бійцями місцевих загонів територіальної оборони з різних районів Сумської області.

5140

5142

5141

5144

Поділитися в соціальних мережах