На Сумщині створять туристичний інтернет-ресурс

Про це заявили під час засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності в Сумській області, яка пройшла днями в ОДА.

«Туристичний інтернет-ресурс повинен бути створений для того, щоб будь-хто міг придбати собі тур Сумщиною – це готовий туристичний продукт, який необхідно тільки обрати, а транспорт, екскурсійний маршрут, житло, харчування вже буде організовано», – прокоментував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Учасники засідання зазначили, що вже є гарні напрацювання туристичних маршрутів, заходів, фестивалів, які потребують тільки систематизації та інформаційної кампанії. Згадали «Сурми України», «Козацький родослав», «Кролевецькі рушники», які можуть бути основою розвитку туризму на Сумщині. Вони вже сьогодні цікавлять мандрівників з Польщі, Болгарії, Естонії.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах