На Сумщині судді хочуть зекономити державні гроші

Збори суддів Шосткинського міськрайонного суду Сумської області визнали неприйнятною пропозицію Державної судової адміністрації створити на базі Шосткинського міськрайонного, Ямпільського районного та Середино-Будського районного суду Сумської області Шосткинський окружний суд Сумської області.

У суді вважають, що створення Шосткинського окружного суду на базі вищевказаних судів Сумської області не є найкращим варіантом, оскільки така мета укрупнення судів як необхідність скорочення видатків бюджету є досить сумнівною, бо в разі запровадження розподілу справ між всіма суддями новоутвореного окружного суду (розміщених у різних, достатньо віддалених одне від одного приміщеннях), судді будуть змушені їздити в різні приміщення суду, розташовані в населених пунктах окремих районів, що є відрядженням з необхідністю компенсації витрат на проїзд, добових та на проживання (найм житла). Такі витрати будуть суттєвими та постійними, адже надходження справ є відносно сталим.

Натомість судді пропонують створити два окружні суди: Шосткинський окружний суд Сумської області територіальна юрисдикція якого поширюватиметься на м. Шостка та Шосткинський район, а також Середино-Будський окружний суд Сумської області, територіальна юрисдикція якого поширюватиметься на Середино-Будський та Ямпільський райони Сумської області.

Джерело: http://ukrainepravo.com/

Поділитися в соціальних мережах