На Сумщині судять організаторів злочинної групи

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області слідчими Служби безпеки України в Сумській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої злочинної групи, які систематично, з корисливих мотивів, незаконно переправляли осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Так, уродженець Азербайджану, який тривалий час проживав в Україні, вирішив зробити бізнес на громадянах країн близького Сходу.
З цією метою він вступив у змову з мешканцем Російської Федерації, і у подальшому ними було залучено до складу організованої злочинної групи місцевого жителя прикордонного району Сумської області.

Реалізовуючи свої злочинні наміри, члени організованої злочинної групи, також залучили трьох місцевих жителів прикордонних територій до виконання конкретних завдань.

Крім того, на початку січня 2017 року, використовуючи вразливий стан громадянина Азербайджану, його незаконно переміщено через державний кордон з метою експлуатації на різних роботах на території Російської Федерації (ці дії кваліфіковано за ч. 1 ст.149 КК України – торгівля людьми або інша угода щодо передачі людини).

Поділитися в соціальних мережах