НА СУМЩИНІ СУДИТИМУТЬ СЕРЙОЗНОГО НАЧАЛЬНИКА

Прокуратурою Сумської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).

Встановлено, що зазначений посадовець висунув фізичній особі вимогу передати 50 тисяч гривень за дозвільні документи на отримання транспортного засобу «Mitsubishi Outlander».

Для приховання злочинної діяльності начальник відділу державної виконавчої служби залучив в якості пособника водія цього відомства.
Під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано факт передачі грошових коштів заявником для водія, і в подальшому частину цих коштів вилучено у водія, а частину – в автомобілі посадовця.

Одночасно з начальником судитимуть і водія, дії якого в обвинувальному акті кваліфіковано за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Довідково: кримінальне правопорушення, інкриміноване обвинуваченому, є тяжким злочином, за вчинення якого передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років, з позбавленням права займатися певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах