На Сумщині відкрили меморіальну дошку саперу “Айдару”

Меморіальну дошку загиблому в АТО саперу батальйону “Айдар” Сергію Пустовому встановили на фасаді Охтирської школи №5, де навчався він та зараз навчається його син.

Сергій Олегович Пустовий добровольцем пішов захищати незалежність та територіальну цілісність України в 2015 році. Командир другого відділення інженерно – саперного взводу, позивний “Стрілок”, за відгуками побратимів був щирим та вірним товаришем, порядною людиною, Бійцем, Захисником.

ImageЗагинув під селом Славне Маріїнського району Донецької області при виконанні службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій області 23 жовтня 2016 року.

За свою відданість та любов до України відзначений почесними нагрудними знаками: «За службу», «За взірцевість військовій службі» ІІІ ступеня та «Лицарський Хрест Родини Мазеп».

Указом Президента України №58/2017 від 10 березня 2017 року “Про відзначення державними нагородами України” за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку охтирчанина ПустовогоСергія Олеговича (посмертно) — молодшого сержанта нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Джерело: http://www.okhtyrka.net

Поділитися в соціальних мережах