На Сумщині відкриють школу для старост ОТГ

Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування оголошує про старт проекту «Школа старост». Його суть проекту полягає в проведені навчального модуля для в. о. старост (старост) ОТГ Сумської області.

Навчальний модуль складатиметься з ІV тематичних сесій та 2 ознайомчих стаді-турів. Крім того, передбачається участь делегації від Сумської області у Всеукраїнському форумі для старост у травні 2018 року у м. Дніпро.

Для участі у конкурсі запрошуються кандидати, які мають значні професійні досягнення у сфері громадської та управлінської роботи у своїх старостинських округах; займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності; є громадянами України віком до 40 років, які мають вищу освіту. Для участі у навчальному модулі необхідно заповнити та подати заявку в електронному вигляді за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ybMJ4FsOv9mnzQaoErOQAF94uZwUQPxXal_zpt4dh34/edit.

Заявки прийматимуться з 17 січня 2018 року до 27 січня 2018 року включно. За результатами навчання учасники отримають дипломи.

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах