На Сумщині викрили підпільний цех з виготовлення алкоголю

Співробітниками прокуратури та Державної фіскальної служби встановлено місце розташування та припинено діяльність підпільного цеху, устаткованого обладнанням, що забезпечувало масове незаконне виготовлення алкогольних напоїв, складські приміщення, де такі напої зберігались, а також поштові відділення, з яких здійснювалась розсилка незаконно виготовленої алкогольної продукції замовникам по території України, зокрема і в Сумську область.

У ході проведених 10 жовтня 2017 року слідчих дій на вказаних об’єктах виявлено та вилучено близько 8,3 тони незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 6 тонн спирту та обладнання, що забезпечувало масове виробництво такої продукції. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування триває, встановлюються особи, причетні до вказаної протиправної діяльності. До ЄРДР внесено відомості за ч. 2 ст. 28 (злочин за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, шляхом відкриття підпільних цехів) та ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку) КК України.

Поділитися в соціальних мережах