На Сумщині виявили самозахват землі

Представниками виконавчого комітету Конотопської міської ради виявлено самозахват земельної ділянки по вул. Рябошапка (біля майстерні вул. Рябошапка, 24а). Про це повідомляє відділ земельних ресурсів міської ради.

Комісійно у складі відділу містобудування та архітектури, земельного відділу, КП “Муніципалітет” обстежено вказану ділянку, роз’яснено землекористувачу про незаконне використання землі (ст. 206 ЗКУ) і зобов’язано в тижневий термін прибрати незаконно встановлений паркан, або оформити належним чином землевпорядну документацію і отримати дозвіл у Конотопської міської ради на використання землі на умовах оренди.

“Попереджаємо! Усі землекористувачі, що незаконним чином заволоділи і використовують земельні ділянки на території міста зобов’язані вивільнити такі земельні ділянки! В іншому випадку матеріали буде передано до Державного інспектора управління Держгеокадастру у Сумській області, Конотопської місцевої прокуратури з метою притягнення до адміністративної відповідальності та накладання штрафу, стягнення збитків”, – говориться у повідомленні.

Джерело: konotop.in.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах