На Сумщині з розмахом відзначають ювілей храму

Сьогодні, 22 травня, у с. Підлипному Конотопського району відбудеться урочисте святкування Дня Святого Миколая та 365-ї річниці відкриття Свято-Миколаївського козацького храму.

Як анонсували у прес-службі Конотопської міської ради, на жителів та гостей села у цей день чекає насичена культурно-розважальна програма.

Зранку у Свято-Миколаївському храмі відбудеться святкове богослужіння. Для дітей влаштують автобусну туристично-пізнавальну екскурсію «Шляхами козацької слави» за маршрутом Підлипне—Калинівка-Лобківка.

На майданчику на території храму працюватимуть розважально-ігрові майданчики для дітей молодшого та шкільного віку.

По обіді біля храму відбудеться урочиста посвята у козаки та святкова концертна програма «Таланти землі Конотопської». Мешканців сільської громади та гостей Підлипного безкоштовно частуватимуть справжнім козацьким кулішем.

З 9:00 по 15:00 у центрі Підлипного функціонуватиме святковий ярмарок, на якому торгуватимуть сувенірною продукцією та кондитерськими виробами. Також на ярмарку облаштують містечко майстрів та тематичну книжкову виставку. Для дітлахів працюватимуть безкоштовні атракціони.

О 14:00 в центрі села влаштують спортивне свято «Козацькі забави» для дітей та всіх бажаючих.

Джерело: topkonotop.com

Поділитися в соціальних мережах