На Сумщині загинули троє

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 84 надзвичайних подій, у результаті яких 3 людини загинуло, 46 – травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 12 будівель.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області скоєно 63 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Врятовано 3 особи, матеріальних цінностей на загальну суму понад 1,456 млн грн.

Переважна більшість випадків склали пожежі сухої рослинності, які приводили і до займання будівель і споруд. Такі пожежі важко виявити на початковій стадії. Тому рятувальники вкотре застерігають населення: не кидайте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах. При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно зателефонуйте до Служби порятунку «101». А після цього, по можливості, спробуйте загасити її самотужки – грунтом, водою або гілками листяних порід дерев.

Поділитися в соціальних мережах