На Сумщині запрацювала станція швидкої зарядки поліцейських авто

Кошти на встановлення та придбання станції швидкої зарядки електронних батарей поліцейських авто виділила Сумська районна рада. Правоохоронці стверджують: швидка підзарядка акумуляторів службових автомобілів дозволить не тільки оперативніше реагувати на виклики громадян, а й суттєво зекономить витрати на пальне.

Два новеньких автомобілі Мицубіши Аутлендер, які у минулому році отримав Сумський райвідділ поліції, оснащені двома двигунами – класичним, внутрішнього згоряння, та електричним. Останній потребує спеціальної зарядки. І якщо весь процес заряджання акумуляторів раніше від звичайної розетки займав 7-8 годин, то тепер, аби повністю зарядити акумулятор гібридного автомобіля, знадобиться лише година. 

Станція – двопортовий зарядний пристрій – придбана та встановлена в рамках Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

26815022_1430174437105132_4040985906564009210_n

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах