На Сумщині запрацювала виїзна «Школа судочинства»

Школярів і студентів вчать захищати свої права в дорослому житті за допомогою серії одноденних тренінгів, які пройдуть у районах Сумської області з лютого по травень.

Тренінги проходять у рамках просвітницької кампанії з питань роботи судової влади і змісту судової реформи «Змінюємо суд разом – формуємо правову систему майбутнього». Проект спрямований на підвищення рівня обізнаності громадян про реформи, пов’язані зі створенням нового правосуддя в Україні, підвищення рівня довіри до судової системи в цілому і до суддів зокрема.

22 і 23 лютого тренінгові програми вже відбулися в Охтирці. Першими слухачами «Школи судочинства» стали учні місцевих шкіл – № 3 і № 9. Учасники ознайомилися з основними принципами і організацією процесу судочинства в Україні та оволоділи практичними навичками в складанні процесуальних документів, що в майбутньому дозволить їм самостійно захищати свої права в судовому порядку.

Також навчання пройдуть у Путивлі, Бурині, Лебедині, Сумах. Слухачами Школи можуть стати учні старших класів та студенти коледжів. Тренінгові програми передбачають мультимедійні лекції, виконання практичних вправ у групах, а підсумкове завдання дозволить закріпити отримані теоретичні знання на практиці – гра «Моделювання судового засідання».

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах