На Сумщині зареєстрували рекордну кількість одружень

На Сумщині за один день на шлюбний рушник стала 51 пара. Така кількість одружених у осінній період для Сумщини – рідкість, повідомили у Головному управлінні юстиції Сумської області.

Так на початку жовтня, за добу в Сумах зареєстрували 23 нових родини (13 – у Ковпаківському районі, 5 – у Зарічному та 5 – у Сумському районі). Ще 7 шлюбів уклали в Конотопі та 3 у Тростянці. По 2 реєстрації провели в Глухові, Лебедині, Охтирці, Ромнах, Шостці, Недригайлівському, Ямпільському та Середино-Будському районах.

За новими «правилами» кожна пара отримала два свідоцтва про шлюб. Відміток у паспорті їм не ставили.

Як зазначають дослідники, основна кількість шлюбів укладається у весняний та літній період. Менше всього одружуватися закохані хочуть восени та взимку. Вчені це пояснюють просто – чим більше ми відчуваємо тепло і комфорт, тим більше налаштовуємося на побудову стосунків і любовні справи. Як тільки нам стає холодно, думки починають фокусуватися на об’єктах і цілях, ніж на оточуючих.

Серед найпопулярніших днів для укладання шлюбу пари обирають числа з повторами (16.08.2016), свята (14 лютого, 8 березня), державні вихідні.

Поділитися в соціальних мережах