На Сумщині затримали африканця з чужим паспортом

Учора, 21 жовтня, до пункту пропуску «Маяки», що на українсько-молдовському кордоні, прибув громадянин африканської зовнішності. Він прямував у рейсовому автобусі «Одеса – Кишинів» на виїзд з України.

Під час перевірки надав паспортний документ громадянина Бельгії. При проведенні всіх необхідних процедур контролю прикордонники виявили, що вказаний паспортний документ не належить пред’явникові. Крім того в паспортному документі містилися підроблені відмітки Держприкордонслужби України про в’їзд до України.

У подальшому з’ясувалося, що псевдобельгієць є громадянином Конго та використовував чужий паспортний документ, щоб потрапити до Молдови. Інші обставини правопорушення встановлюються.

Також, особу з частково підробленим документом виявили прикордонники Сумського загону.  Документ надав громадянин Молдови під час проходження заходів контролю у пункті пропуску «Бачівськ». Він прямував на автомобілі «Volkswagen». Однак у ході здійснення контролю прикордонники встановили, що документ має ознаки підробки. По даному факту проінформовано взаємодіючі підрозділи, передає Держприкордонна служба України.

Поділитися в соціальних мережах