На Сумщині затримали корів, які бігли до Росії

Учора, 22 травня, вранці в Краснопільському районі прикордонники Сумського загону припинили спробу незаконного переміщення через кордон великої рогатої скота.

У ході реалізації заздалегідь отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль за допомогою приладу нічного бачення в безпосередній близькості від держкордону на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське і російським Старосілля виявив і затримав громадянина, який намагався незаконно переправити через кордон на територію Росії велику рогату худобу в кількості двох голів. Чоловік не мав при собі жодного документа, що посвідчує особу.

Наразі особа правопорушника встановлена – ним виявився 23-річний місцевий житель. За порушення прикордонного режиму та за спробу незаконного перетину державного кордону України на молоду людину складено відповідні адміністративні матеріали. Велика рогата худоба в установленому порядку буде переданий працівникам фіскальної служби, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

vrh_1-594x445

Поділитися в соціальних мережах