На Сумщині збудували трек, аналогів якому немає в Україні

Білопільському треку для веломотокросу немає аналогів в Україні. Про це у Фейсбуці повідомляє Газета «Білопільщина». Побудувати його вдалося громадськості міста без залучення бюджетних коштів.

Рішення звести спортивний комплекс на території колишніх цехів Білопільського машинобудівного заводу було прийнято громадськістю міста за ініціативи білопільців Едуарда Валюхова та Миколи Трофімова. Зокрема, у планах – хокейний льодовий та легкоатлетичний майданчики, тренажерний зал, приміщення для занять боксом, гирьовим спортом, бігова доріжка.

Роботи розпочалися 1 березня, тому неважко здогадатися, скільки багнюки довелося вивезти, аби розчистити під’їзд до сміттєвої купи, та скільки тонн землі треба було завезти для будівництва веломототреку. Водночас до майданчика проводили освітлення, воду.

На сьогодні роботи практично завершуються.

“Наразі в Білопіллі побудований трек, схожих на який немає в Україні. А якщо організаторам вдасться звести цілий спортивний комплекс, це буде величезним досягненням не лише для району й області, а й для всієї України”, – зазначив президент Федерації мотоциклетного спорту Сумської області Анатолій Бортник.

Поділитися в соціальних мережах