На Сумщині зупинили контрабанду на 6 млн

У Краснопільському районі співробітники СБУ та прикордонники затримали чотири вантажівки з промисловими та продуктовими товарами. Загальна вартість товару склала майже 6 мільйонів гривень. Про це у Фейсбуці повідомила речник СБУ в Сумській області Олеся Рапута.

Правоохоронці встановили, що на одному з автомобілів зловмисники поза митним контролем ввезли в Україну з території РФ вантаж контрафактних біологічно активних добавок. На трьох інших вантажівках ділки намагалися незаконно вивезти до Росії товари широкого вжитку, зокрема одяг, продукти харчування, серед яких — сири іноземного виробництва.

Вилучена продукція відправлена на дослідження. Тривають відповідні заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до протиправних дій.

5

4

3

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах