На Сумщині зведуть ще одну казарму

У Глухові вдосконалюють комфорт проживання у військовому містечку частини, яка тут дислокується.

Як повідомили фахівці Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління, торік завершилося будівництво казарми поліпшеного планування, яка, за умовами проживання, більше нагадує гуртожиток аніж казарму, на 300 чоловік. У казармі працює ефективна система опалення. Усі кімнати та приміщення обладнані новими меблями та побутовими приладами, зокрема в кожній кімнаті для потреб військовослужбовців є холодильники та телевізори. Також у військовому містечку проведені капітальні ремонтні роботи їдальні, де одночасно може харчуватися до 500 військовослужбовців. У містечку працюють нові трансформаторна підстанція та модульна котельня на твердому паливі.

Нині на порядку денному – будівництво у військовому містечку двоповерхової казарми поліпшеного планування на 125 ліжко-місць. Для цих потреб уже виділено 12,5 мільйонів гривень. На даний час виконано роботи зі створення проекту, визначено місце будівництва і підготовлено документацію для проведення закупівлі робіт через систему «Прозоро». Найближчим часом, після завершення процедури закупівлі робіт і настання сприятливих погодних умов, у гарнізоні розпочнеться будівництво нової казарми, яке буде завершено до кінця поточного року, повідомляє Регіональний медіа-центр Міністерства Оборони України.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах