НА СУМЩИНУ ЙДУТЬ МОРОЗИ

З 13 до 16 січня в Україну прийдуть морози – вночі до -12 градусів, на сході та в Сумській, Чернігівській, Полтавській областях – до -15 градусів. Про це у Фейсбуці повідомляє синоптик Наталія Діденко.

З 17 січня почне з’являтися сніг і трохи підвищиться температура повітря. «Спочатку сніг — такий собі, учбовий, для розкачки. А ось на Водохреще та Івана, 19-20 січня, може нарешті прийти букварна зима — ‘ой, снігу, снігу білого… заїнько… де бродить хитрий лис’ і так далі. Тобто, 19-20 січня ймовірні красиві лапаті снігопади з помірним чи невеликим морозом. Краса зимова, коротше, яку всі так чекали на Різдво», — пише Наталія Діденко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах