На Сумщину з’їхалися кінологи з усієї країни

8 листопада у с. Гаї Сумської області, на базі навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України проходить науково-практична конференція кінологічних підрозділів системи МВС України.

Для участі у конференції прибули фахівці апарату Служби, керівники кінологічних служб, підрозділів та навчальних центрів з підготовки кінологів ДСНС України, Державної прикордонної служби, Нацполіції, Нацгвардії та представники Державного науково-дослідного інституту МВС України.

????????????????????????????????????
Захід розпочався спільним брифінгом, під час якого до учасників конференції звернувся заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар. Він зауважив, що нові виклики та загрози, що мають місце у нашій державі, у тому числі військова агресія з боку Росії, зумовлюють необхідність подальшого вдосконалення, розвитку кінологічного напрямку та збільшення її складової.
????????????????????????????????????
“Саме з цією метою затверджено наказом Міністерства внутрішніх справ “Концепцію розвитку кінологічних служб центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України на період до 2020 року”. І на основі цієї Концепції розроблено відомчі програми розвитку кінологічних служб, реалізація яких спрямована на створення сучасних кінологічних підрозділів, здатних забезпечити виконання покладених на них завдань”, – додав він.

????????????????????????????????????
Впродовж дня учасники розглянуть проблемні питання щодо подальшого розвитку службової кінології та обговорять проект Положення, який визначить єдині правила підготовки спеціальних собак до змагань. Крім того, в рамках заходу заплановані також і показові виступи кінологів зі службовими собаками та огляд Кінологічного центру.

Поділитися в соціальних мережах