На сумській митниці вилучений товар поїли миші

Дві тонни волоських горіхів з’їли миші, повідомив представник Сумської митниці під час засідання комісії з розподілу конфіскованого майна.

Товари, які були затримані силовиками за фактами порушень закону в тих чи інших справах, згодом, за рішенням суду, повинні продаватися на відкритому аукціоні через електронні торги. Однак не всі товари продаються і не всі товари можна продавати. Так, продукти харчування сумнівного походження без сертифікатів якості, товари, виготовлені або ввезені в Україну з порушеннями прав інтелектуальної власності (піратська продукція, підробки відомих брендів) підлягають знищенню. Долею таких товарів розпоряджається спеціальна комісія при обласному управлінні юстиції, куди входять співробітники виконавчої служби, фіскали, митники і представники благодійних організацій.

Нещодавно ця комісія займалася розподілом конфіскату серед громадських організацій, дитячих будинків сімейного типу.
Серед нужденних досить швидко розподілили всякого роду взуття, одяг та інші речі, а потім перейшли до питання знищення. На знищення, крім іншого, потрапили спирт невідомого походження, цигарки, ковбаса, сардельки… і майже дві тонни (1957 кг) лущених волоських горіхів. Тут представники громадськості запропонували заплатити за сертифікацію товару, тому що якщо такий цінний калорійний продукт придатний до вживання, нехай його тоді передадуть до школи, дитячого садка або дитбудинку. Тим більше, що за офіційною оцінкою коштує він понад 170 000 гривен (176 130 грн) і це за ціною 90 грн за 1 кг. А за даними Інтернету ціна ядер горіхів навіть удвічі більше.

Але на всі пропозиції, представник Сумської митниці повідомив, що досліджувати вже нічого, тому що горіхи ці поїли миші. Ось такі вони митні миші.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах