На святкуванні річниці Конотопської битви покрали дорожні знаки

Після проведення святкування 358-ї річниці перемоги козацького війська в Конотопській битві, на в’їзді до с. Шаповалівка біля пам’ятника “Шаблі” зруйновано 8 дорожніх знаків. Про це повідомляє Конотопська РДА.

Проблему пошкодження та руйнування дорожніх знаків у Конотопському районі прокоментував головний інженер філії “Конотопський райавтодор”, депутат районної ради Микола Величко:

“Протягом поточного року в с. Шевченкове знято на в’їзді та виїзді знаки з найменуванням населеного пункту та демонтовано перила на мосту. На території с. Юрівка знято на в’їзді та виїзді дорожні знаки з найменуванням населеного пункту. Також викрадено по району кілька знаків із зазначенням відстані, так званих “кілометрових” – вони залізні, на залізній основі.

Проте, зловмисники нищать не лише залізні знаки, вони ламають залізобетонні стовпчики, прості трикутні знаки. Сума збитків служби автомобільних доріг від знищення і пошкодження дорожніх знаків щомісяця в середньому сягає 30 тис. грн (звичайний трикутний знак коштує 600 грн, знак з найменуванням населеного пункту – 1200 грн, залізобетонний стовпчик – 223 грн). Ці кошти могли б бути витрачені на ремонт і експлуатаційне утримання доріг.

Тому працівники філії “Конотопський райавтодор” звертаються до населення з проханням не руйнувати дорожні знаки, а в разі виявлення фактів їх руйнування іншими особами – повідомляти до міськвідділу поліції за телефоном 102 (безкоштовно) – тоді порушникам доведеться відповідати за законом”.

Нагадаємо, соцмережі підірвали фото п’яного свободівця під деревом. Зроблені вони також під час нещодавнього патріотичного свята “Конотопська битва–2017”.

Поділитися в соціальних мережах