На центральному ринку в Сумах обікрали підлітка

44-річна жителька Сумського району повідомила поліцію про шахрайство. Жінка звернулась з проханням допомогти розшукати зловмисника, який рано вранці у Сумах, біля центрального ринку, у її неповнолітнього сина під приводом термінового дзвінка заволодів коштовним мобільним телефоном.

Із заявою до Конотопського відділу поліції про шахрайство звернувся 74-річний чоловік. Він розповів, що ввечері йому на мобільний зателефонував чоловік, назвався працівником поліції та повідомив, що син знаходиться у відділі поліції за спричинення тілесних ушкоджень місцевому жителю. І, аби уникнути можливого покарання, запропонував якомога швидше вирішити питання за певну грошову винагороду. Спантеличений новиною пенсіонер, погодився на таку пропозицію, та, домовившись про зустріч із так званим правоохоронцем, не гаючи часу, взяв гроші зі схованки та пішов до обумовленого місця і передав незнайомцю сім тисяч гривень. Після чого зателефонував рідним, від яких і дізнався, що розмовляв із звичайнісіньким зловмисником.

А 69-річна пенсіонерка з Глухова поскаржилась на сусіда, який протягом тривалого часу користувався її велосипедом. Коли ж вона вивила зникнення транспортного засобу, виявилось, що той, дав у користування своєму товаришу, який, аби роздобути гроші, «заклав» велосипед на придбання чергової пляшки горілки. До того ж, після спілкування з правоохоронцями, чоловік пояснив, що повертати велосипед він не збирався, за що отримав кримінальну відповідальність.

Сьогодні за всіма фактами шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України.

 

Поділитися в соціальних мережах