На “Укрпошті” гасили пожежу

Сьогодні, 1 грудня, в обласному центрі на базі Сумської дирекції ДППЗ «Укрпошта», відбулися спільні навчання рятувальників і працівників підприємства поштового зв’язку з питань цивільного захисту.

За тактичним задумом, у приміщенні майстерні, яке знаходиться у прибудові виробничого цеху, сталася пожежа. Диспетчер сповістив керівництво підприємства, Службу порятунку та персонал дирекції про надзвичайну ситуацію. Відповідальні особи організували евакуацію всіх працівників у заздалегідь визначене безпечне місце. Тим часом добровільна пожежна дружина продемонструвала подачу води від пожежного гідранта та ліквідацію загоряння. Їм на допомогу прибув підрозділ 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини, який провів ліквідацію умовної пожежі. За задумом навчань, постраждала співробітниця підприємства. Рятувальники врятували її та передали сандружині, яка надала жінці необхідну допомогу.

Після завершення відпрацювань формуваннями цивільного захисту працівники «Укрпошти» мали можливість потренуватися у користуванні вогнегасником. Після цього бійці пожежно-рятувального підрозділу ознайомили присутніх із пожежним автомобілем і його властивостями.

Такі навчання дають можливість усім учасникам відпрацювати дії, необхідні під час оперативного реагування у разі виникнення реальної надзвичайної ситуації. Це дасть можливість зберегти майно і, що більш важливо, – життя та здоров’я громадян.

Поділитися в соціальних мережах