На вчорашньому мітингу сумчанину погрожували через плакат про “Порше”

Під час учорашнього мітингу проти підвищення тарифу в маршрутках до 4 гривень декілька сумчан розгорнули плакати із гаслами-вимогами, а одному із городян навіть погрожували за сміливий меседж.

Олексій Макарюк вийшов у натовп із плакатом “Продай Порш купи тролейбус!!!”, що викликало гнів і хвилю неприборканих емоцій у чоловіка, який представився власником елітного автомобіля.

18641330_528323814223608_736967069_o

 

“Варто було лише мені розгорнути плакат з хештегом #продайпоршкупитралік, як до мене підійшов чоловік, представився власником порша і тут почалося: спочатку купа образ в мою адресу (чмо, животное, тварь, тебе яйца в рот совали, в глаза мне смотри, пошли отойдем поговорим и т.д.). Коли я не повівся на словісну провокацію штовхнув мене”, – написав сумчанин у Фейсбуці.

Поліція оперативно відвела в сторону агресивного учасника мітингу, попередивши загострення конфлікту, хоча Макарюк запевняє: такими випадами його не залякати:

“Колеги Elvira Biganova спрацювали миттєво, відвели його в бік. Але судячи з того, що він за пару хвилин повернувся і все продовжилося, щось там нарєшали.

Пояснюю свою позицію ще раз: за вартість проїзду треба боротися, але без піару політичних партій, особливо сумнівного характеру. Мітинг не вдався, політики було більше ніж вартості проїзду.

Спроба змусити людей (в т.ч. і мене) боятися – ось основна мета гопоти 90-х. Лише так вони зможуть творити, що хочуть. І це один з методів отримання влади, які вони використовують.

Але ж є такі хто не буде боятися і мовчати! І я в тому числі. Я не для того пішов на захист України, щоб ховатися від когось в Сумах!
Закликаю усіх, не бійтеся, робіть зміни на краще, бо ціною є майбутнє наших дітей. Своїм дітям вони безтурботне майбутнє вже забезпечили.

Не дай Боже хтось спробує нанести шкоду мені, моїм близьким, друзям… Хай молиться, щоб поліція його знайшла першим! Я не боюся загинути, але я не загину марно! І помста за кожного з нас буде миттєвою!”

Нагадаємо, що раніше сумські транспортники виступили з публічною ініціативою “Продай Порш купи автобус”, запропонувавши Олександру Соколову розпрощатися зі своїм крутим авто Porsche Panamera і придбати для міста низькополий автобус.

Поділитися в соціальних мережах