На вулиці Кондратьєва сумчани стали стіною, щоб не пустити газовиків

Жителі вулиці Герасима Контратьєва, 189 стали стіною поблизу свого дому, аби не дати працівникам ПАТ «Сумигаз» встановити загальнобудинковий лічильник газу.

“Вони кажуть, що це вам вигідно буде, якщо стоятиме такий лічильник. Та як же воно може бути вигідно, якщо мені доведеться платити за те, що хтось гоне самогон чи пече пиріжки. І це при тому, що я економлю”, – розповідає місцева мешканка Лідія Краснокутьська.

«Газова війна» між жителями цього будинку та газовиками триває з осені минулого року. Люди вимагають від працівників підприємства встановлення індивідуальних лічильників та вони відповляють, посилаючись на невигідність.

“Ось так вони з осені раз на місяць приходять, а ми їх не пускаємо. І тільки тикають нам наказ про те, що всім треба встановити ці лічильники, а коли ми у них щось запитуємо, то мовчать. Погрожували навіть поліцією. Мовляв, викличуть, якщо ми їх не пропустимо. Проте, коли ми їм сказали, що зараз приїдуть журналісти, то вони самі розвернулися і поїхали”, – говорить Ірина Уханова.

Незгодні мешканці будинку із таким оновленням через те, що вже не раз чули, що деяким людям таки встановлювали індивідуальні лічильники. Чому ж вони мають платити за всіх за показниками з загального пристрою – не розуміють.

Отримати коментар ПАТ «Сумигаз» щодо цієї ситуації нам не вдалося: прес-секретар установи знаходиться на лікарняному, а за телефонами, що вказані на офіційному сайті, ніхто не бере слухавку.

До слова, згідно 3-ї статті Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» фінансування робіт з встановлення газових лічильників має здійснюватися за рахунок об’єктів господарювання, що здійснюють розподіл палива на конкретній території або ж за рахунок інших бюджетів, йдеться на сайті НКРЕКП.

Нагадаємо, із подібною проблемою днями зіткнулися мешканці будинку №33\1 на вулиці Івана Сірка. Люди не дали працівникам ПАТ «Сумигаз» встановити лічильник на що останні відреагували відключенням газу. Через відсутність блакитного палива у своєму будинку протягом дня обурені мешканці перекрили дорогу на перетині вулиці Героїв Крут та Івана Сірка. Постачання газу їм поновили  наступного дня.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах