На залізниці відкрили “столову” для бомжів

Протягом тижня, починаючи з 4 січня, міськрада Шостки спільно з храмом Різдва Христового щодня надає гаряче харчування людям без певного місця проживання. «Столову» організували на залізничному вокзалі, куди і доставляють їжу.

За словами начальника управління з надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, бажаючих безкоштовно пообідати поки небагато. У середньому послугою користується близько 10 осіб.

Безкоштовне харчування планують надавати, орієнтуючись на температуру навколишнього повітря і на потребу в ньому соціально незахищених громадян міста.

“Також у місті щодня проводиться соціальне патрулювання вулиць, у ході якого виявляються люди без певного місця проживання, які опинилися в складних життєвих обставинах. Допомога бездомним виявляється і в пунктах обігріву, яких у місті налічується 18, – поінформувала Ольга Ткаченко.

За словами начальника управління з надзвичайних ситуацій, завдяки заходам, що вживаються протягом різдвяних свят, не дивлячись на морозну погоду, жителі міста з обмороженнями до Центральної районної лікарні не надходили.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах