На залізниці “стихійники” порушують безпеку руху

На минулому тижні до Конотопської міської ради звернулось керівництво місцевого відділення Південно-Західної залізниці стосовно постійного порушення правил безпеки руху через здійснення стихійної торгівлі на четвертій платформі.

Залізничні платформи, що приймають пасажирські та товарні потяги, безумовно є об’єктами підвищеної небезпеки. Крім того, це ще і зона митного контролю потягів, які прямують із Росії. Несанкціонована торгівля теж наносить велику шкоду конотопчанам, платникам податків – підприємцям, оскільки суттєво підриває їх бізнес. А в нинішній, гострій ситуації з можливим спалахом ботулізму, що несе в собі навіть небезпеку епідемії, це може бути проблемою державного рівня.

За підсумками міжвідомчої наради у виконкомі ухвалено рішення щоденно з шостої години ранку проводити профілактичні заходи по недопущенню стихійної торгівлі на станції Конотоп.

Поки що заходи по боротьбі зі стихійної торгівленю на залізниці мають профілактичний, роз’яснювальний характер, адміністративні, протоколи ще не складались.

Джерело: https://www.05447.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах