Росія погодилась на зустріч щодо затриманих сумських прикордонників

Російська сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч з приводу долі затриманих українських прикордонників. Про це в ефірі “112 Україна” повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, зустріч повинна відбутися 9 жовтня, і за її підсумками є надія розібратися в деталях того, що сталося з українськими прикордонниками, які виявилися затриманими росіянами.

“Російська сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч, яка має відбутися 9 жовтня. Можливо, це допоможе нам у кінці розібратися в тому, що сталося на кордоні кілька днів тому”, – сказав Слободян.

Він зазначив, що подробиць затримання колег в українських прикордонників немає. “Наскільки я розумію, їх тримають в управлінні ФСБ в Брянську. Який їх стан – невідомо, так як ніякого контакту з ними немає”, – сказав Слободян.

Він також зазначив, що є інформація про те, що мати одного з затриманих прикордонників намагалася отримати дозвіл на зустріч із сином, однак їй відмовили.

Як повідомлялося, 3 жовтня двоє співробітників Держприкордонслужби України зникли в Сумській області недалеко від кордону з Росією. Обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження. Пізніше РФ офіційно підтвердила затримання двох українських прикордонників. Поговорити із затриманими намагається український консул в Росії, але він отримує відмову з поясненнями, що ще не встановили особи затриманих

Поділитися в соціальних мережах