Начальнику Сумського відділу поліції уріжуть премію

Днями у Головному управлінні Нацполіції Сумської області відбулася нарада, на якій правоохоронці Сумщини підсумували результати роботи за перший квартал 2017 року.

За словами керівника відомства Миколи Лушпієнка, незважаючи на наявність низки суттєвих чинників, які негативно впливали на формування криміногенної ситуації в державі, в цілому поліція регіону досягла певних успіхів у стабілізації криміногенної ситуації в регіоні. Зокрема по розкриттю особливо тяжких злочинів сумські поліцейські займають друге місце в рейтингу по державі.

Відзначили як успіхи, так і недопрацювання поліцейських. За неналежну організацію роботи були суворо попереджені керівники підрозділів по боротьбі з наркозлочинами та торгівлею людьми. За прорахунки в службовій діяльності прийняте рішення і щодо обмеження преміювання очільників Сумського, Роменського відділів поліції та Л. Долинського відділення.

Перед підлеглими начальник головного управління Нацполіції поставив завдання виправити конкретні недоліки та вжити заходів щодо покращення показників у роботі, спрямованих на недопущення ускладнення оперативної обстановки на території області.

 

Поділитися в соціальних мережах