“Нафтофик” залишили 6 футболістів

Слідом за ПФК «Суми» шість футболістів залишили і охтирський «Нафтовик», повідомляється на  офіційному сайті клубу.

Троє гравців пішли з команди після закінчення контракту: В’ячеслав Піднебенной, Максим Білик і Станіслав Передистий. Раніше повідомлялося, що Піднебенной вже став гравцем “Інгульця”, а Білик і Передистий пройдуть перегляд у “Дніпрі-1”.

Дмитро Швець, Леонід Бояринцев та Владислав Зайчук припинили відносини з “Нафтовиком” за згодою сторін. Зазначимо, що двоє останніх – ветерани команди. На рахунку Бояринцева – 233 матчі за охтирчан, у Зайчука – 242.

Нагадаємо, до цього сім гравців покинули ПФК «Суми». Таким чином через відсутність належного фінансування обох клубів Сумщина стане єдиним в Україні регіоном, який не матиме своєї команди у  Першій лізі  вже на початку другого колу Чемпіонату 2017-2018. Федерація футболу Сумщини (Андрій Прохорович) і управління молоді та спорту Сумської ОДА (Дмитро Лантушенко)  ніяк на це не реагують і  роблять вигляд, що це їх не стосується.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах