Наркодилера піймали на оперативній закупці

До працівників поліції управління протидії наркозлочинності ГУНП області надійшла інформація про раніше судимого 42-річного чоловіка, який на території Роменського району продає марихуану наркозалежним мешканцям.

У результаті оперативних заходів задокументували факт продажу підозрюваним 250 грамів марихуани, за які він отримав дві тисячі гривень.

Чоловіка одразу затримали та направили до відділу поліції, де він пояснив, що збутом наркотиків займається вже протягом тривалого часу, в результаті чого має непоганий прибуток. До того, ж наркотики вживає і сам, тому добре усвідомлював всі ризики своєї діяльності.

Під час проведення санкціонованого обшуку його будинку працівники поліції знайшли і залишки марихуани, вагою 10 грамів, які, зізнався він, планував продати. Все вилучене працівники поліції направили на проведення відповідних експертиз, за результатами яких і буде прийняте відповідне рішення.

Чоловіку правоохоронці вже оголосили підозру, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів», яке передбачає покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Поділитися в соціальних мережах