Нацрада не продовжує ліцензію телебаченню на Сумщині

Заява ТРК «Акцент» щодо продовження ліцензії Нацрада залишила без розгляду. Відповідне рішення оприлюднене на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, пише shostka.info.

Зокрема, заява комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Акцент» щодо продовження терміну дії ліцензії надійшло до Нацради ще в квітні поточного року. Однак, до документів виник ряд зауважень, які телерадіокомпанії було рекомендовано усунути.

«Станом на 25.10.2017 КП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «АКЦЕНТ», м. Шостка Сумської обл., зауваження до заяви на продовження строку дії ліцензії на мовлення НР № 0309-м від 02.10.2007 не усунуті, а саме: в статуті КП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «АКЦЕНТ», м. Шостка Сумської обл., не передбачено створення редакційної ради – порушено вимоги частини п’ятої статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»», – йдеться в рішенні Нацради.

Крім цього, відповідно до наданих телекомпанією документів відбувається зміна програмної концепції мовлення, тоді як заява на її переоформлення відсутня, надана програмна концепція не оформлена відповідно до вимог законодавства. Ці причини й стали підставою для рішення Нацради залишити заяву ТРК «Акцент» про продовження терміну дії ліцензії без розгляду.

У телекомпанії є 10 днів на виправлення недоліків і повторного подання документів.

Поділитися в соціальних мережах