Невідомі спалили очерети разом із птахами

Днями в Глухові після 17:00 черговим ДПРЧ-19 надійшло повідомлення від мешканців вулиці Валова. Люди були в паніці, бо хтось підпали очерет біля озер і вогонь по сухостою швидкими темпами наближався до їхніх домівок та госпбудівлі.

На місце ліквідації вогню вирушили всі чергові бригади. Гасіння ускладнювало те, що ступити ближче до осередків загоряння було неможливо, бо всюди – болото. Єдиним виходом для пожежних було створити стіну перешкоди вогню.

“Я як побачила десятиметрові язики полум’я – у мене був шок. Вогонь усе ближче і ближче підбирався до наших домівок. Варто віддати належне пожежникам, які так професійно спрацювали. Вони розрахували, де найкраще відбити вогонь, щоб не дати йому поширитися далі. Їм це вдалося. Ми навіть із сусідами збиралися вночі чергувати, щоб не сталося біди, але не довелося, – згадує мешканка вул. Валової Інна Сбитна.

Повністю ліквідувати пожежу вздовж Павлівки вдалося до 20.00. Випадково чи спеціально хтось підпалив очерет – невідомо. Як би там не було, від того, що сталося великої шкоди зазнала природа. У цей час на гнізда сіли птиці, які мешкали в цій місцевості. Відповідно, більшість із них загинули разом із відкладеними яйцями…

Джерело: gazeta-nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах