Невідомий палій ледь не знищив торгову палатку

У суботу, 25 березня, о 21:30 в службу «101» надійшло повідомлення про те, що біля Галенківського озера горить торговий намет. За інформацією 2-го Державного пожежно-рятувального загону, вогонь гасили два пожежних автомобіля.

Пошкоджена одна стіну споруди. Ймовірною причиною пожежі вважають необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється.

Наступного дня, 26 березня, о 16.42, через загоряння сухої трави в садовому масиві біля с. Ковтунове згорів неексплуатований садовий будиночок. Навколо нього вигоріла суха рослинність на площі 0,3 га.

Причиною пожежі, як і в попередньому випадку, стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток, заподіяний пожежею, а також власник згорілого садового будиночка встановлюються.

Цього ж дня ввечері, о 21.39, в Шостці по вул. Івана Мазепи горів житловий будинок. На гасіння пожежі виїжджало два пожежних автомобіля. Причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. В результаті вогонь знищив 12 кв.м. перекриття та 45 кв.м. покрівлі. Крім того, пошкоджено вогнем ще 68 кв. м. перекриття і 35 кв.м. даху. Згоріли і пошкоджені особисті речі, майно власників будинку. Сума збитку підраховується.

Джерело: http://shostka.info/

 

Поділитися в соціальних мережах