Незнайомець вдерся до квартири сумчанки, побив її та заснув

“Будь-ласка приїздіть швидше, жінка потребує невідкладної допомоги” – таке повідомлення отримали патрульні вночі 24 грудня, близько 2:00.

Полісмени оперативно прибули на виклик, де на вулиці Романа Атаманюка їх чекали жінка, яка стояла без взуття та верхнього одягу. Вона мала множинні тілесні ушкодження на обличчі та руках.

Потерпіла розповіла охоронцям порядку, що близько годину тому, хтось подзвонив до її квартири. Коли вона відчинила двері, до квартири зайшов невідомий їй раніше чоловік, який дістав з кишені ніж та став погрожувати фізичною розправою. Після цього громадянин побив потерпілу. Жінці, яка проживала на 1 поверсі, вдалося втекти через вікно, де перехожі викликали екіпаж патрульних.

Двері до квартири були зачинені, інспекторам їх правопорушник не відчиняв. Згодом ключі від квартири патрульним надав чоловік потерпілої. Коли охоронці порядку зайшли до приміщення, то на дивані виявили 53-громадянина, який спав.

Як з’ясувалося, чоловік не пам’ятав, як потрапив до квартири, та побив потерпілу. На кухні полісмени знайшли ніж, яким зі слів жінки, він їй погрожував. Інспектори доставили затриманого до Сумського відділку поліції.

Поділитися в соціальних мережах