Новина від мера виявилася фейком

Проект Глухова про створення у водонапірній вежі музею радіо- і телезв’язку фінансуватися не буде.

Новина про те, що у Глухові планують відкрити перший в Україні музей радіо- і телезв’язку, два тижні тому вилетіла в інформаційний простір з-під пера мера міста Мішеля Терещенка. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбуці мер повідомив, що “На вершині нашої знаменитої водогінної вежі… найближчим часом буде встановлено антену й усе необхідне обладнання, щоб запустити нашу власну радіостанцію «Радіо-Глухів» на частоті 104.40 FM. У зв’язку з цим, ми знайшли достатньо матеріалу, щоб перетворити нашу аварійну водонапірну вежу на «музей радіо- й телезв’язку». За його словами, у новому музеї буде представлено багато цікавих експонатів, зокрема, з колекції народного артиста України Юрія Васильківського.

Але пройшло два тижні і з’явилися трохи інші дані. Схоже, проект із створення музею стане в один ряд із відкриттям у Глухові центру з лікування марихуаною (минулого літа мер Терещенко теж писав про його відкриття, але цього не сталося).

Як виявилось, проект Глухів просто подав на один із конкурсів Міністерства культури. Переможцям проектів «Малі міста – великі враження» гарантувалося до півмільйона гривень на реалізацію власних задумок, які сприяли б розвитку туризму, популяризували надбання малих містечок через культурну спадщину. Кілька днів тому оголосили 8 із 158 проектів для впровадження пілотних стартапів. На першому місці – сусідній Тростянець з його ідеєю про створення культурного бренду міста. Глухова серед переможців немає.

Невідомо, чи проголосують ще депутати за апаратуру за 350 тис. грн для ФМ-радіостанції, адже поки що бюджет міста не прийнято. Ліцензію радіо поки що теж не отримало, невідомо, хто і як буде фінансувати штат нової радіостанції, адже щоб заповнити ефір кількома годинами власного мовлення, потрібні журналісти й техніка. Наразі ж жодне питання не вирішене, а мер про це розповів, як про незаперечний факт.

Щодо музею. Як повідомив Юрій Васильківський, мова йде про тимчасову виставку, свою колекцію він і не збирався дарувати Глухову…

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах