Обласний центр зайнятості скорочує свій штат

У зв’язку з реорганізацією 10 березня з ГУ «Виправна колонія № 116» звільнять 10 осіб, Філія ВАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція» запланувала скоротити 22 людини з 30 березня, компанія «НЕМ-ПРИНТ» у зв’язку з ліквідацією 16 квітня звільнить 7 осіб, Сумський обласний центр зайнятості запланував скоротити 35 осіб із 27 квітня. Такі дані Сумського міського центру зайнятості.

«900 вакансій у місті, але в основному робітничих професій», – заявив на апаратній нараді директор міського центру зайнятості Микола Кухтик. На обліку в міському центрі зайнятості на 7 березня перебувало 2148 незайнятих громадян, з яких 1790 осіб (83%) отримують допомогу по безробіттю. Актуальная база налічує 986 вакансій, у т. ч. для робітників – 518, службовців – 397, які не мають професії або які не потребують спеціальної підготовки – 71. На одне вільне робоче місце претендують 2 безробітних.

Джерело: rama.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах